Kedi

Otuz üç yıldır olduğu gibi insanımıza, ülkemize ve şirketimize güveniyoruz. Bu yarışta yalnız değiliz. Biliyoruz birlikteyiz.

Değerli Dostlar,

Her şeyin hızla değiştiği bir dünyada, her şeyin hızla geliştiği güzel bir ülkede, her şeyin hızla tüketildiği bir sektördeyiz.

Uluslararası kuruluşlar için çektiğimiz belgeselleri başka ülkelerde izlerken, iltifatları Türkiye’miz adına kabul ettik, milliyetçiliği o zaman anladık.

Seçim kampanyalarını yürüttüğümüz, belediye başkan adaylarımız, rektör adaylarımız, STK başkan adaylarımız, milletvekili adaylarımız seçildiklerinde, halkla ilişki kurabildiğimize o zaman sevindik.

Saniyelerin hesaplandığı reklamcılık sektöründe düşük bütçeli filmlerle satışları artırdığımızda bir hikaye anlatmayı o zaman başardık.

Şimdi uğraş alanımızı genişleterek, yerli ve yabancı yatırımcıların cesaretle yatırım yapmaları için iletişim alanında öğrendiğimiz her şeyi, her ilişkiyi yeter ki üretim olsun diyerek; bilişim, enerji, madencilik, savunma ve havacılık öncelikli olmak üzere her sektörle paylaşıyoruz.

Cemalettin Kömürcü - Netvizyon MediaPark Ajans Başkanı
Netvizyon Mediapark Kimdir?